Kurumsal Alarm Sistemi

İşyerinizde özel güvenlik sistemi donanımı, 7 gün/24 saat Alarm Merkezi Aboneliği, İnternet üzerinden raporlama Uygulamalı eğitim, Sınırsız Teknik Destek, Sınırsız Ürün Garantisi, Güvenlik sisteminiz ile sadece hırsızlardan korunmakla kalmayacak, yangın ve sağlık sorunları gibi hızlı müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında , itfaiye ve ambulansın evinize gönderilmesini sağlayacaksınız.

Sentry, evinizden gelen sinyalleri hırsızlık, yangın, su baskın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumlarına karşı merkezden izleyerek koruyan komple bir güvenlik paketidir.

Sentry, farklı fiyatlar ve seçenekler ile müşterilerine fadya sunuyor. İşyeri alarm sistemi ile hırsızlık, yangın, acil sağlık, gaz kaçağı, panik, tehdit, su basması, sel baskını gibi farklı durumlar için Sentry farklı tedbirler alıyor ve farklı ürünler hazırlıyor. Ücretsiz keşifler sayesinde ihtiyacınıza göre kurumsal alarm sistemi setleri oluşturuluyor ve bunlara göre farklı fiyatlar biçiliyor. Ayrıca Sentry, anlaşmalı kuruluşlarla birlikte hazırladıkları ya da zaman zaman değişen kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde, dükkanınıza internet bağlatırken alarm, alarm bağlatırken elektrik aboneliği gibi karma paketlerden faydalanmak mümkündür.

Comments are closed.