Geçiş Kontrol

PLAKA TANIMA SİSTEMİ

Güvenlik kameraları pek çok yerde kullanılmak zorundadır. Genel olarak güvenliği sağlayan bu kameralar sayesinde işleriniz daha da kolaylaşacak ve suçların daha da azalmasını sağlayabileceksiniz. Ülkemizde hırsızlık ya da diğer kötü olaylar gün geçtikçe daha da artmaya başlamıştır. Bunların da pek çok sebebinin olduğunu söyleyebilmekteyiz. Büyük şehirlerde küçük şehirlere oran ile daha çok suçun yaşanması da büyük şehirlerde yaşayanlar için güvenlik kameralarının olmasını zorunlu hale getirmektedir. Apartmanlarda da kullanılan güvenlik kameraları sayesinde eve hırsız girdiğinde ya da kötü bir olay ile karşılaşıldığında kişilerin daha kolay bir şekilde bulunması sağlanır. Bunun haricinde bizler sadece güvenlik kamerası üretmiyoruz. Plaka tanıma sistemi de üretmekteyiz. Ürettiğimiz bu sistemin de pek çok özelliği bulunmaktadır. Sağlam parçalardan üretilmiş olan bu plaka tanıma sisteminin genel özelliklerine bakıldığında öncelikle %98 oranında plaka tanıma sağladığı görülür. Bu oranın da oldukça yüksek olduğunu söylemek gerekmektedir. Plakanın yüksek bir oranda tanınması çok önemlidir. Bizler de kaliteli ürün ürettiğimiz için yüksek oranda plaka tanıma sistemine sahibiz.

Araç Plaka Tanıma Sistemi

Bunların haricinde plaka tanıma sisteminde özellikler açısından incelendiğinde diğer bir özellik olarak sadece Türk plakalarının değil; aklınıza gelebilecek her ülkenin de plakasının tanındığı görülür. Bu da işleri daha kolay bir şekilde yürütebilmeye olanak sağlamaktadır. Yurt dışından gelen yabancı plakaya sahip araçların da tanınması bu sistem sayesinde halledilmektedir. Diğer bir özellik ise geçen araçların sadece plaka ya da ülke taraması değil; aracın markasının da tanınmasıdır. Yaşanan kötü bir durumda markadan aracın bulunması bir ayrıntıdır. Ayrıca aracın renginin de tanınması yine işlerin daha kolay bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

Plaka Tanıma Sistemleri Fiyatları

Plaka tanıma sisteminin diğer bir özelliği ise araç tipi tanımadır. Bunu dışında çok şeritli okuma gibi bir özelliği de bulunmaktadır. Araç hızına da yine bu sistem sayesinde ulaşmak mümkün olmaktadır. Ayrıca kamera eğer plakayı tanır ise bariyer de otomatik olarak açılacaktır. Son olarak ürettiğimiz plaka tanıma sisteminin aynı şekilde diğer güvenlik kameraları gibi son derece yüksek bir teknoloji ile üretildiğini de söylemek gerekir.

Comments are closed.